Junior & rekrutacja cz.6

Cześć!! 🙂 w kolejnym wpisie z serii junior & rekrutacja. W tej części opiszę po krotce challengerocket.com ponieważ i tutaj otrzymałam zadania rekrutacyjne.

Platforma swoimi funkcjonalnościami jest zbliżona do poprzednich: HeckerRank który opisuje w junior &rekrutacja cz.5 czy DevSkiller który opisałam w junior&rekrutacja cz.1. W przypadku challengeRocket otrzymałam test wielokrotnego wyboru, test zadań. To co wyróżniło ten test od innych to to że brało w nim udział kilkadziesiąt osób jednocześnie. Można więc było do niego podejść tylko w określonym dniu i o określonej godzinie. Nie było więc możliwości zmiany terminu dla pojedynczych osób. W tej sytuacji firma rekrutująca chciała wyeliminować potencjalny czynnik „wycieku” zadań pytań rekrutacyjnych.

W przypadku tego testu przechodzenie do kolejnego zadania następowało automatycznie. Przy czym na każde pytanie miałam przeznaczoną określą liczbę minut. Wynikało to z faktu iż firma rekrutacyjna chciała wyeliminować czynnik potęcjalnego zagrożenia odpowiadania na pytania wspomagając się np. internetem.

Podobnie jak w przypadku przednich platformach również tutaj można przystać do wykonania próbnych kilku zadań aby zaznajomić się co gdzie się znajduje.

Źródło: https://challengerocket.com/tutorial-challenge/start

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *