Kim jestem

Cześć 😉  Jestem Iwona 🙂

Dawniej pracowałam w branży finansowej. Jednak już podczas studiów interesowałam się zagadnieniami informatycznymi. W związku z tym opracowałam publikacje: „Bezpieczeństwo internetowych usług bankowych” oraz „Funkcjonowanie bankowości elektronicznej na przykładzie Banku Zachodniego WBK SA” – która zajmuje się zagadnieniami bankowości elektronicznej, jej systemami, technologiami informatycznymi oraz sieciami.

Jednak moja ciekawość, chęć nauki nowych rzeczy, i upartość w dążeniu do celu nie pozwoliły mi pozostać w finansach. Nauka Javy i Spring Boota pozwoliły mi się przebranżowić na developera javy. Bardzo się z tego Cieszę ponieważ teraz mogę się rozwijać jeszcze lepiej w tym obszarze.

Na tym nie koniec ponieważ w swojej programistycznej podróży sporządzam notatki z mojej nauki. Moją nową misją jest więc podzielenie się z innymi tym czego się nauczyłam.

Więcej na mój temat można przeczytać pod adresem Linkedin: https://www.linkedin.com/in/iwona-adamkiewicz

Również w tym miejscu chciałam podziękować koledze po fachu Przemkowi Bykowskiemu za wszelkie trafne sugestie 🙂 🙂 dziękuje i pozdrawiam serdecznie.